Subscribe via feed.
Posts under Plastikové modelářství

Tamiya Ducati Desmosedici – video tutorial

Posted by Admin under Plastikové modelářství (1 Respond)

Na Youtube.com jsem narazil na další tutorial. Tentokrát má 6 dílů a je o sestavení modelu motocyklu Tamiya Ducati Desmosedici. Opět je vidět precizní práce japonského modeláře.      

Kompresor Fengda – co mu předcházelo

Posted by Admin under Plastikové modelářství (Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kompresor Fengda – co mu předcházelo)

Po tom co jsem začal modelařit , nastal problém se stříkáním modelů. Je pravda, že třeba válečná vozidla se dají v nouzi dost dobře udělat i s pomocí štětce, ale nedovedu představit poskládat model auta a natřít ho štětcem. Dá se to ošidit tak, že si člověk karosérii nastříká sprayem a zbytek natře, ale toto […]

Pracovní stůl

Posted by Admin under Plastikové modelářství (No Respond)

Vzhledem k tomu, že začínám opět modelařit, přemýšlel jsem kde se roztáhnout. Mám do dvora malou pracovnu kde mám počítač, televizi a velké akvárium. Nad akváriem bylo volné místo a tak mě napadlo, že kdybych jej přesunul o patro víš, vzniknul by pod ním krásný prostor 130x60x60.    

Recenze Total club manager 2005

Posted by Admin under Plastikové modelářství, Recenze (No Respond)

„Když jsem si přečetl tragickou recenzi na TCM 2005 na Bonusu nedalo mi to a napsal jsem svůj pohled na hru. Člověk, který to psal, hru zjevně nehraje a nemá ji rád, podle toho taky dopadl výsledek. Vy co chodíte na tento server, víte že nestraním žádné hře /TCM ani CM/ obě je mám rád […]

Online Drugstore,generic zithromax,Free shipping,clomid free delivery,Discount 10%