Subscribe via feed.

Pracovní stůl

Posted by Admin on 22.2.2008 – 22.03

Vzhledem k tomu, že začínám opět modelařit, přemýšlel jsem kde se roztáhnout. Mám do dvora malou pracovnu kde mám počítač, televizi a velké akvárium. Nad akváriem bylo volné místo a tak mě napadlo, že kdybych jej přesunul o patro víš, vzniknul by pod ním krásný prostor 130x60x60.

 

 

K inspiraci mě pomohly na modelforu zveřejněné obrázky toho kouzelného stolu ze zahraničí, který se všem tak líbil. Nejvíc práce zabralo vypustit akvárium, vytahat kameny, vybrat písek, sundat dolů vyčistit a dát ho nahoru. Na druhou stranu to byla po letech jeho velká generálka a myslím, že to akváriu i rybám prospělo. Když jsem to vše zvládnul, začal jsem vymýšlet stůl. Dělal jsem ho v podstatě ze zbytků co jsem měl doma po velké rekonstrukci pokojů mých potomků. /lamino bylo shodou okolností stejné ze kterého jsem měl vyroben nábytek v pracovně již před tím a stejně tak jeden balík plovoucí podlahy/. Vše jsem vymýšlel tak nějak za pochodu, s tím, že se bude prostor přizpůsobovat potřebám. Krok za krokem vznikl stůl, jak jej vidíte na obrázcích. Na osvětlení jsem chtěl původně použít zářivky, nakonec jsem si řekl, že použiji 2 úsporné žárovky 20W . Je to podstatně jednoduší a taky lacinější. Myslím , že na stole je světla dost. Teď zbývá dílničku jestě zabydlet.

Po pár dnech provozu zjišťuji, že světla zase až tak moc není. Když potřebuji, tak si musím přisvítit lampou. Přemýšlím, že si tam nakonec přidělám ještě jednu zářivku.

 

 

 


This post is under “Plastikové modelářství” and has no respond so far.
If you enjoy this article, make sure you subscribe to my RSS Feed.
Online Drugstore,generic zithromax,Free shipping,clomid free delivery,Discount 10%